• Yeni
Küçük Sarı Tavuklar Doku Kutusu Kapağı Dikdörtgen Deri Doku kutusu tutacağı Saplı kutu mendil dağıtıcı Banyo Yatak Odası

Küçük Sarı Tavuklar Doku Kutusu Kapağı Dikdörtgen Deri Doku kutusu tutacağı Saplı kutu mendil dağıtıcı Banyo Yatak Odası

Ürün izlenme:
₺ 84.40

İşlenmemiş
Stokta

* 【İKİ boyut çoğu doku kutusuna uyar】 : Doku kutularının iki boyutu vardır : Kare (5.7*5.7*5.7 içinde) ve Dikdörtgen (9.4*5.1*3.6 içinde), çoğu standart boyutlu doku kutusunu veya tek tek yüz peçeteleri veya doku yığınlarını tutabilir. * 【Doldurulması VE değiştirilmesi KOLAY】 : Her iki taraftaki açıklıkların tasarımı, doku kutularının doku kutusunu değiştirmesini veya dokuları yeniden doldurmasını kolaylaştırır.Masa üstü, komidin veya şifoniyer için mükemmel bir tamamlayıcı. *【SAKLANMASI VE taşınması KOLAY】 : Yan taraftaki geçmeli düğmeler ve tutamak ile tutamak, doku kutularının asılması ve sabitlenmesi için uygundur, kullanılmadığında ayrılabilir ve açılabilir ve bavul veya çantada düz durur, seyahat ederken saklanması ve taşınması kolaydır. * 【PREMİUM DERİ VE TEMİZLENMESİ KOLAY】 : Doku kutularımız yüksek kaliteli pvc çift taraflı deriden yapılmıştır, dokunması yumuşak, basit, şık ve pratiktir.Temizlemesi kolay, sadece nemli bir bezle silin.Yıkanabilir olmadığını lütfen unutmayın. * 【ÇOK YÖNLÜ kullanım VE HARİKA HEDİYE】 : Üstte ve her tarafta baskılı bu doku kutuları, ev, yatak odası, banyo, oturma odası, mutfak, ofis, daire, masalar, masalar, komodinler, restoranlardaki tezgahlar, arabalar vb.İçin mükemmeldir.Ayrıca eve taşınma partisi, ev dekorasyonu ve daha fazlası için harika bir hediye.Şartname : İki boyut : Kare : 5.7*5.7*5.7 dikdörtgen olarak : 9.4*5.1*3.6 malzeme : pvc çift taraflı deri Paket içerir : 1x doku kutusu kapağı Özellikler : - İki boyut : Seçim için iki boyut, doku kutu tutucumuz çoğu standart boyutu ve doku kutusunu veya yığınını tutabilir dokuların, yüz dokularının. - Yüksek Kaliteli Malzemeler : Doku kutuları, dokunuşu yumuşak ve dayanıklı olan yüksek kaliteli pvc çift taraflı deriden el yapımıdır. - Her iki tarafın Açılması : Her iki tarafın açılması ile deri doku kutusu kapağının doku kutusunu değiştirmesini veya dokuyu yenilemesini kolaylaştırır. - Geçmeli Düğmeler ve Tutamaklar : Yanlardaki geçmeli düğmeler çıkarılabilir tutamağa izin verir, kullanılmadığında demonte edilebilir ve düzleştirilebilir ve kolay saklama ve taşınabilirlik için valizlere ve çantalara konabilir. - Moda Tasarımı : Üstte ve her tarafta basılmıştır (altta ve tutamaklarda baskı yoktur).Doku kutusu kapak küpü, evinizi, oturma odanızı, banyonuzu, masa üstünüzü hem güzel hem de işlevsel olarak mükemmel bir şekilde dekore eder. - Şunlara uygulanır : Doku kutusu kapağı, evinizdeki masalar, masalar, komodinler, tezgahlar, yatak odası, banyo, oturma odası, mutfak, tuvalet, ofis, daire, yemek odası, araba vb.İçin çok uygundur. - Temizlemesi kolay : Sadece ıslak bir bezle silin.Yıkanabilir, makinede yıkanabilir vb. Olmadığını lütfen unutmayın.

Anahtar Özellikler

Two sizes:
Square
Rectangle:
9.4*5.1*3.6in
Material:
pvc double-sided leather
Package includes:
1x Tissue Box Cover
Features:
- Two sizes:
Two sizes for choice, our tissue box holder can hold most standard sizes and tissue boxes or stacks of tissues, facial tissues.:
- High-quality Materials:
Tissue boxes are handcrafted from high quality pvc double-sided leather, which is soft to the touch and durable.:
- Both Sides Opening:
With both sides openings, making leather tissue box cover easier to change the tissue box or replenish tissue.:
- Snap Buttons & Handles:
Snap buttons on the sides allow removable handle, can be disassembled and flattening when not in use, and put into suitcases and bags for easy storage and portability.:
- Fashion Design:
Printed on the top and all sides (no print on the bottom and handles). Tissue box cover cube perfectly decorates your home, living room, bathroom, table top, both beautiful and functional. :
- Applies to:
Tissue box cover is very suitable for tables, desks, bedside tables, countertops in your home, bedroom, bathroom, living room, kitchen, toilet, office, apartment, dining room, car, etc.:
- Easy to clean:
Just wipe it off with a wet wipe. Please note that it is not washable, machine washable, etc.:

Sen de olabilir

Haber

İmzala şimdi ve en iyi beş öneri bu fiyata zaten garanti alın bugün.