• Yeni
StarTech.com 3 ft. (0,9 m) Dijital Optik Ses Kablosu-2x Toslink (SPDIF) Erkek-Ultra İnce-Siyah-Optik Ses Kablosu (THİNTOS3)

StarTech.com 3 ft. (0,9 m) Dijital Optik Ses Kablosu-2x Toslink (SPDIF) Erkek-Ultra İnce-Siyah-Optik Ses Kablosu (THİNTOS3)

Ürün izlenme:
₺ 0.67

İşlenmemiş
Stokta

Dijital ses kablosu (optik).SPDIF.TOSLİNK (M) ' den TOSLİNK'E (M). 3 ft.fiber optik. 1-3 ft Toslink Dijital Optik SPDIF Ses Kablosu. 1-3 ft Toslink Dijital Optik SPDIF Ses Kablosu.THİNTOS3 3 ft Toslink Optik Dijital Ses Kablosu, bozulma veya sinyal paraziti olmadan temiz, doğru ses sağlar.Bu Optik SPDIF kablosunun ince yapısı dar alanlarda kurulumlar için mükemmeldir.Kablo, güvenilir bir sinyal ve üst düzey dijital ses kalitesi sağlamaya yardımcı olan cilalı bir merceğe sahiptir.Bilgisayarınızı dijital ses ev sinema sisteminize bağlayın.Toslink optik arayüzlerini kullanarak veri kaydediciler, Mini Disk Oynatıcılar, CD ve DVD Oynatıcılar, Uydu Çanağı Alıcıları, Hoparlörler ve diğer ürünler gibi Dijital Ses ekipmanlarını bağlayın.Orijinal bir Star Tech ürünü aldığınızdan emin olmak için Star Tech Markalı Ambalajı arayın. 1-3 ft Toslink Dijital Optik SPDIF Ses Kablosu.

Anahtar Özellikler

Sen de olabilir

Panduıt F6E10D-10DM2

₺ 1.00

Panduit tarafından üretilmiştir.Fiber optik yama kablosu.Renk : Kırmızı.Menşe ülke : Çin.OM4 1 fiber, 900m tamponlu yama kablosu, ceketsiz, lc'den pigtail'e, Std IL Aqua'ya, 1 metre

Haber

İmzala şimdi ve en iyi beş öneri bu fiyata zaten garanti alın bugün.