• Yeni
PacSatSales-sc'den sc'ye Fiber Kuplör - 10pk-Fiber Optik Kabloları Uzatmak için Tek Modlu SX-SCUPC Fiber Optik Kuplörler.

PacSatSales-sc'den sc'ye Fiber Kuplör - 10pk-Fiber Optik Kabloları Uzatmak için Tek Modlu SX-SCUPC Fiber Optik Kuplörler.

Ürün izlenme:
₺ 30.98

İşlenmemiş
Stokta

KANITLANMIŞ performans-SC Optik Kuplörlerimiz, herhangi bir Tek Modlu, tek yönlü veya çift yönlü uygulama için idealdir ve herhangi bir SCUPC yama kablosunu hızlı bir şekilde bağlar.SC Konektörlerimiz güvenilirlik ve performans sunar.Önceden TEST edilmiş-Ürünlerimiz tüm UL, c UL, IEC ve Ro HS standartlarını karşılar.Tek modlu kuplörlerimiz CATV, FTTx, FTTH, FTTB ve FTTP sistemleri dahil tüm fiber ağlar için idealdir.Her kuplör, tutarlı bir yüksek kaliteli son ürün sağlamak için önceden test edilmiştir.TEMİZ VE kullanıma hazır - Tüm SC Kuplörleri, nakliye sırasında meydana gelen hasarlardan korunmak için cilalanır, temizlenir ve toz kapağı ile kaplanır.Kirli fiber bağlantıları temizlerken zamanınızı ve maliyetinizi azaltın.GÜVENİLİR TEDARİKÇİ-Pacific Satellite Inc, 1989'dan beri ABD genelinde ticari CATV sistemleri ve ağları kurmaktadır.HDTV, SDI ve Analog MATV sistemleri için Fiber Shack markası altında kendi markamız olan yüksek özellikli fiber optik ürünlerimizi bağımsız olarak tedarik ediyoruz.KANITLANMIŞ performans-SC Optik Kuplörlerimiz, herhangi bir Tek Modlu, tek yönlü veya çift yönlü uygulama için idealdir ve herhangi bir SCUPC yama kablosunu hızlı bir şekilde bağlar.SC Konektörlerimiz güvenilirlik ve performans sunar.Önceden TEST edilmiş-Ürünlerimiz tüm UL, c UL, IEC ve Ro HS standartlarını karşılar.Tek modlu kuplörlerimiz CATV, FTTx, FTTH, FTTB ve FTTP sistemleri dahil tüm fiber ağlar için idealdir.Her kuplör, tutarlı bir yüksek kaliteli son ürün sağlamak için önceden test edilmiştir.TEMİZ VE kullanıma hazır - Tüm SC Kuplörleri, nakliye sırasında meydana gelen hasarlardan korunmak için cilalanır, temizlenir ve toz kapağı ile kaplanır.Kirli fiber bağlantıları temizlerken zamanınızı ve maliyetinizi azaltın.GÜVENİLİR TEDARİKÇİ-Pacific Satellite Inc, 1989'dan beri ABD genelinde ticari CATV sistemleri ve ağları kurmaktadır.HDTV, SDI ve Analog MATV sistemleri için Fiber Shack markası altında kendi markamız olan yüksek özellikli fiber optik ürünlerimizi bağımsız olarak tedarik ediyoruz.

Anahtar Özellikler

Sen de olabilir

Panduıt F6E10D-10DM2

₺ 1.00

Panduit tarafından üretilmiştir.Fiber optik yama kablosu.Renk : Kırmızı.Menşe ülke : Çin.OM4 1 fiber, 900m tamponlu yama kablosu, ceketsiz, lc'den pigtail'e, Std IL Aqua'ya, 1 metre

Haber

İmzala şimdi ve en iyi beş öneri bu fiyata zaten garanti alın bugün.