• Yeni
Dr Jacobs Naturals Saf Kastilya Sıvı Sabun Jeli - Birinci Sınıf Organik Yağlarla Yapılan Canlandırıcı (Nane, 16 Oz 1'li Paket)

Dr Jacobs Naturals Saf Kastilya Sıvı Sabun Jeli - Birinci Sınıf Organik Yağlarla Yapılan Canlandırıcı (Nane, 16 Oz 1'li Paket)

Ürün izlenme:
₺ 35.90

İşlenmemiş
Stokta

Dr. Jacobs Naturals-piyasadaki TEK Sertifikalı hipoalerjenik ve dermatolog tarafından test edilmiş Kastilya sabunu markası.Egzama gibi çok kuru cilt koşullarına duyarlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.Kastilya sabunlarımız toksik değildir ve hem egzama hem de kronik kuru cilt hastaları için mükemmel olan Zeytinyağı ve Hindistancevizi Yağı bazından bol miktarda nemlendirici özelliğe sahiptir.Seyreltin ve şampuan, vücut yıkama, köpüren el sabunu, yüz yıkama, yüz temizleyici, tıraş kremi, bebek banyosu, köpek şampuanı, bulaşık sabunu, çamaşır deterjanı, banyo temizleyici, fayans ovma, pencere spreyi, bitki spreyi ve daha fazlası.Cildiniz vücudunuzun en büyük organıdır; onu doğru şekilde besleyin!. ✅ DAHA kalın FORMÜL-Diğer kastilya ürünlerine kıyasla 2 Kat viskoziteye sahip formülümüz cildinize daha naziktir ve daha uzun süre dayanır.Egzama gibi çok kuru cilt koşullarına duyarlı ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.Tüm aile için yeterince nazik, dört pençeli ailen bile. ? ZULÜMSÜZ-Dr. Jacobs Naturals, Hayvanlara Etik Davranan İnsanlar olan PETA tarafından zulümsüz bir marka olarak tanınmaktadır.Tüm ürünlerimiz tamamen vegandır ve hayvan testi yapmıyoruz. ? SÜPER KONSANTRE VE ÇOK AMAÇLI - Düzinelerce kişisel bakım ve ev temizliği tarifiyle.Seyreltin ve şampuan, vücut yıkama, köpüren el sabunu, yüz yıkama, yüz temizleyici, tıraş kremi, bebek banyosu, köpek şampuanı, bulaşık sabunu, çamaşır deterjanı, banyo temizleyici, fayans ovma, pencere spreyi, bitki spreyi ve daha fazlası. competitor ASLA HURMA yağı - Rakip Castille Sabunlarının çoğunun zarar verici Hurma Yağı ile yapıldığı bir gerçektir.Kendinizi taze ve temiz hissetmenize rağmen, yerel vahşi hayata, yerli kabilelere, habitatlara ve iklimimize verilen zarar daha azdır.Sizin gibi, özgünlüğü ve doğal iyiliği takdir ediyoruz ve bu yüzden Hurma Yağını desteklemiyoruz ve Kastilya'mızda çevreye zarar veriyor.SEVGİYLE yapılan TEMİZ YAŞAM-Dr. Jacobs, cildiniz için sağlıklı, lüks bir deneyim sunan ve hem zulümsüz hem de vegan sabunlar yaratma misyonuyla Brooklyn, NY merkezli bir aile şirketidir. %100 ABD'de üretilmiştir.Piyasadaki TEK Sertifikalı hipoalerjenik ve dermatolog tarafından test edilmiş Kastilya sabunu markası.

Anahtar Özellikler

Sen de olabilir

Haber

İmzala şimdi ve en iyi beş öneri bu fiyata zaten garanti alın bugün.